BETTERING INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Wysoka jakość / Najlepsza usługa / Szybka odpowiedź

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

BETTERING INTERNATIONAL(HK) CO.,LIMITED Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Specjalizujemy się w produkcji, badaniach i rozwoju i jednorazowych produktów medycznych z bandaży, taśm, pasków i wkładek dla szerokiego zakresu opieki zdrowotnej, chirurgii, sportu i weterynarii od wielu lat doświadczenia w tej dziedzinie.

  Skupiamy się na innowacjach nowych technologiach i nowych materiałach, aby zapewnić najbardziej profesjonalne produkty i humanizację, atrakcyjne pakiety i najlepszą obsługę z najbardziej konkurencyjną ceną na rzecz poprawy zdrowia i życia ludzi. Mamy profesjonalny zespół wspierający lepszą jakość i kontrolę kosztów oraz krótsze zaangażowanie w prowadzenie czasu.

  Nasze bandaże i taśmy to: CE, FDA, ISO13485: 2008 zatwierdzony.

  Posiadamy najbardziej zaawansowane maszyny i urządzenia do natryskiwania klejem, klejenia, walcowania, cięcia klienta i zmiennego opakowania OEM oraz dużej zdolności produkcyjnej miesięcznie i stają się obecnie jednym z najbardziej wiodących i najbardziej niezawodnych dostawców w dziedzinie bandaży i taśm, a nasze produkty są teraz najlepiej sprzedające się przetargi rządowe, dystrybutorzy, szpitale, apteki, fizykoterapia i supermarkety dla handlu detalicznego w ponad 40 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Tajlandii ....

  Serdecznie czekamy na Państwa przynależność do wzajemnego rozwoju i obiecujemy być Twoim profesjonalnym i niezawodnym partnerem biznesowym.

 • OEM / ODM
  OEM ODM ZAPRASZAMY

  Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę OEM i ODM dla Ciebie.

  Możemy przetworzyć według próbek dostaw i projektowania, pomagać rozwinąć logo klienta, owinąć, pudełko, karton itp.

 • R
  Nasz dział R & D bezustannie szuka nowych produktów, nowych wzorów, nowych wzorów.

  Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom produktów i usług najwyższej jakości w celach biznesowych. Nasz produkt stale aktualizuje ciągle podnoszący jakość, eksportowany na rynek światowy, witany przez użytkowników na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
BETTERING INTERNATIONAL(HK) CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Alex

Tel: 86-519-88261607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!